O FIRMIE

Dostarczamy kompleksowe, kreatywne i profesjonalne usługi brukarskie.

Marcin Kowal

Właściciel

logo

O FIRMIE

Firma BRUKOMANIA prowadzi swoją działalność skupiając się na terytorium miasta Wrocław oraz jego okolic.

Specjalizujemy się w branży brukarskiej, w której z powodzeniem realizujemy liczne projekty aranżacji otoczenia wokół domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, zabudowań gospodarczych, kościołów, parkingów, placów, podjazdów, chodników i dróg.

Dzięki doświadczeniu przeszkolonych specjalistów jesteśmy w stanie wykonywać dla naszych Klientów prace trudne i nietypowe, które wymagają ogromnego zaangażowania i kreatywności. Realizujemy ponadto małe jak i duże przedsięwzięcia, do których zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

Podczas wykonywania zleceń wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt renomowanych firm oraz gwarantujemy sprawną organizację, która zapewnia, że wszelkie prace budowlane przeprowadzane są szybko i profesjonalnie. Dzięki wysokiej organizacji i wydajności pracy jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom bardzo atrakcyjne ceny.

We współpracy z osobami prywatnymi, przedsiębiorstwami, Urzędami Gmin i Miast tworzymy niepowtarzalne, perfekcyjne, a za razem funkcjonalne nawierzchnie. Prace wykonujemy w sposób kompleksowy, począwszy od fazy tworzenia projektu, poprzez realizację wraz z dostawą niezbędnych materiałów i surowców oferowanych przez najlepszych producentów.

Dbając o każdy detal i skupiając się na wysokich standardach i założeniach projektowych świadczymy usługi na najwyższym poziomie, gwarantując zadowolenie Klientów.

DLACZEGO MY?

RZETELNOŚĆ

PROFESJONALIZM

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

ZAPROJEKTUJMY WSPÓLNIE OTOCZENIE TWOJEGO DOMU