Brukarstwo Wrocław
Brukarstwo Wrocław

Brukarstwo Wrocław – My też jesteśmy z Wrocławia!
Nasza ofertę specjalnie dedykujemy do mieszkańców naszego wspaniałego miasta. Wieloletnie świadczenie usług brukarskich we Wrocławiu i okolicach pozwoliło naszej firmie uzyskać duże doświadczenie w tych pracach oraz zadowolenie setek klientów. Nasze Wrocławskie ulice i chodniki wyłożone są kostką brukową pamiętająca jeszcze naszych dziadków i babcie. Dzięki fachowcom z przed wielu lat do dziś możemy użytkować i cieszyć brukowanymi ulicami w śródmiejskich dzielnicach Wrocławia.

Odpowiednio przygotowane podłoże oraz staranne ułożenie kostki brukowej sprawiają, że prace przez nas wykonane nie tylko wyglądają bardzo ładnie, ale przede wszystkim przetrwają długi czas.

Brukarstwo Wrocław

Swoje prace wykonujemy naprawdę starannie i terminowo a naszym klientom oferujemy usługi z zakresu brukarstwo wrocław, które jest nasza główną specjalizacja oraz wiele innych prac ogólno-budowlanych. Ofertę usług brukarskich kierujemy do osób prywatnych a także firm.

Inwestorzy zadają sobie pytanie. Jak kostkę brukową wybrać ?

Kostka betonowa czy granitowa?

Na posesjach prywatnych ogromne znaczenie ma profesjonalnie dobrana kostka brukowa oraz pomocny projekt nawierzchni i ogrodu. Chętnie doradzimy przy wyborze materiałów do wykonania wjazdu, chodnika, ścieżek, opaski wokół domu, tarasów, bądź też małej architektury ogrodowej. Posiadamy odpowiednie narzędzia  np: miniładowarkę, którą wykonujemy wszelakie prace ziemne, na przykład niwelowanie terenu czy przygotowanie ziemi pod trawnik.

Grubość kostki brukowej ?

Grubość betonowej kostki brukowej dobiera się do przewidywanego obciążenia i pełnionej funkcji. Kostka grubości 5, 6 i 8 cm przeznaczona jest na ciągi piesze, ruch rowerowy oraz wjazdy i parkingi dla samochodów osobowych. Kostka o grubości 8, 10 cm  przeznaczona jest na:

  • Wjazdy, parkingi i place manewrowe samochodów ciężarowych
  • Nawierzchnie w obiektach przemysłowych, na przystankach, lotniskach i stacjach paliw
  • Nawierzchnie ulic i dróg

Dokładny dobór grubości kostki projektowany jest z uwzględnieniem konstrukcji podbudowy i projektowanego obciążenia nawierzchni.

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny.